Translate

Autorská práva

Všechy mé fotografie, texty a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmějí být použity nebo šířeny jakýmkoliv způsobem bez mého výslovného souhlasu. KM.LUCY MAKE-UP ARTIST 2013


čtvrtek 18. července 2013

Extravagance

Foto make-up EXTRA

Photos by Dušan Brzobohatý

Divoký leopard

Tento styl "leopard" byl jediný, který jsem měla vymyšlený už dopředu, modelce Ilče padl na tělo jako ulitý. Všechny leopardí skvrny bylo nutno nejdříve nakreslit, vystříhat a až na konec pravidelně nalepit na polovinu těla. Make-up je zde také výraznější a líčení očí je protaženo do tzv. kočičích.

Make-up:
  • Tvář: Benefit POREfessional báze, korektory Inglot (Peach, LW 200), make-up Guerlain Parure extreme, HD pudr E.L.F., Cool bronzer E.L.F., Benefit rozjasňovač High beam fixátor make-upu Sephora mist.
  • Oči: Benefit yellow báze, paleta stínu Neutral E.L.F., MAC pigmenty Kelly green, yellow lemon a naked, řasenka Clinique High impact, gelové linky E.L.F. black. Inglot paleta na obočí, umělé řasy Ardell.
  • Rty: Benefit tužka cupid´s bow, lesk na rty Inglot
Rock star

Modelku Monču jsem ihned pasovala do role rockerky. Samolepku jsem nastříhala na trojúhelníčky, které jsem poskládala do takových monokin. Z proužků jsem vytvořila podprsenku, kterou jsem ozdobila řetízkem a na záda jsem nalepila proužky jako kšandy. 

  • Tvář: Benefit POREfessional báze, korektory Inglot (Peach, LW 200), make-up Guerlain Parure extreme, HD pudr E.L.F., Cool bronzer E.L.F., Benefit rozjasňovač High beam, fixátor make-upu Sephora mist.
  • Oči: Essence báze, MAC pigmenty Dark soul, silver, naval blue a naked, řasenka Clinique High impact, gelové linky E.L.F. black, na jedno oko jsem nalepila řasu z peří, na druhé klasické řasy z ebay, set na obočí Benefit.
  • Rty: Benefit tužka cupid´s bow, lesk na rty Inglot.
4 komentáře:

Všechny Vaše komentáře mě moc potěší. :-)