Translate

Autorská práva

Všechy mé fotografie, texty a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmějí být použity nebo šířeny jakýmkoliv způsobem bez mého výslovného souhlasu. KM.LUCY MAKE-UP ARTIST 2013


úterý 17. září 2013

Guerlain Météorites

GUERLAIN MÉTÉORITE


Pro francouzskou kosmetiku Guerlain mám slabost. Ano, možná to začalo na první pohled, protože kdo zná dekorativní kosmetiku této značky, ví, že veškeré obaly jsou doslova pastvou pro oko. A ta nenapodobitelná vůně....(v parfémech ji najdete jako My Insolance). Můj úplně první výrobek od Guerlain byl make-up, Parure extreme - v nejbližší době na něj chystám recenzi, dále už následovaly, lesky, rtěnky, řasenka, pudr.
Nejznámějším produktem jsou určitě právě Météorites perly. Už dlouho jsem po nich toužila, ale odstín 01 Tient rosé není u nás věčně naskladněn, poštěstilo se mi to až letos na letišti v Atlantě. A dokonce jsem měla štěstí a narazila na speciální edici Must haves s Météorites podkladovou bází za pouhých 102$, ano píši pouhých, protože jen samotné perly stojí v kameném obchodě kolem 1400 a stejně tak báze. 
Co nejdříve dodám fotky na pleti, ale mám bohužel nyní zánět spojivek, takže abstinuji s veškerou kosmetikou :-(

Guerlain Meteorites must haves


Rozjasňující podkladová báze (Light-diffusing perfecting primer)

Opět musím opěvovat luxusní balení, typická vůně. Trochu jsem se děsila, že kuličky budou ve skleněném flakónu zůstávat, ale po zmáčknutí pumpičky vymáčknete rovnou již rozmělněnou kašičku z kuliček. Báze je spíše tekutější konzistence, což mě, majitelce smíšené pleti se sklony k suchým místům plně vyhovuje. Báze je na pleti moc příjemná, jemná a lehká, je po ní vyhlazená, ale není na ní nepříjemný silný silikonový film. Z určitých úhlů se decentně pleť třpytí, ale opravdu moc jemně. Make-up na ní skvěle drží a tolik se z pleti neztrácí. Tuto bázi mohu opravdu doporučit.

Guerlain Météorites Base, Primer

Guerlain Météorites Base, Primer

Guerlain Météorites Base, Primer

Guerlain Météorites Base, Primer po rozetření
Météorites Perles - Poudre lumiére

Kuličky Guerlain jsem si pořídila v základním transparentím odstínu 01 Tient rosé. Luxusní balení v plechové dózičce je opravdu parádní. Kuličky chrání molitanová vložka, co se dává pod víčko, aby se perly nepotloukly. Škoda, že nemůžete cítit tu svěží pudrovou vůni, co se line ven ihned po otevření :-) Rozjasňujicí kuličky plní svůj úkol - rozzáření na jedničku, světlo se v ní krásně odráží, pleť je jemná a hladká. Dají se použít buď lokálně v silnější vrstvě jako klasický rozjasňovač (pod a nad obočí, na hranu nosu, nad líčka, na čelo a bradu a klíční kosti) nebo v tenčí vrstvě na celý obličej, nemusíte se bát, třpycení není nijak přehnané, opravdu jde o přirozené rozjasnění.

Guerlain Météorites perles poudre lumiére 01 Tient rosé

Guerlain Météorites perles poudre lumiére 01 Tient rosé
Guerlain Météorites perles poudre lumiére 01 Tient rosé
Guerlain Météorites perles poudre lumiére 01 Tient rosé

1 komentář:

Všechny Vaše komentáře mě moc potěší. :-)