Translate

Autorská práva

Všechy mé fotografie, texty a celý obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmějí být použity nebo šířeny jakýmkoliv způsobem bez mého výslovného souhlasu. KM.LUCY MAKE-UP ARTIST 2013


pátek 11. října 2013

Autumn dark make-up

PODZIMNÍ FIALOVÝ MAKE-UP

Tmavé fialové a vínové barvy k podzimu zkrátka patří. Tyto barvy ráda nosím na očích i na rtech. Já je tentokrát zkusila zkombinovat i dohromady. :-)

Pleť: Nejdříve jsem použila podkladovou bázi POREfessional od Benefitu, která krásně zmatní pleť a stáhne póry. Korektor jsem tentokrát použila od E.L.F. z řady essentials rosy beige. Na zafixování jsem použila perly Meteorités od Guerlain. Tvářenka je zapečená Milani v odstínu Berry amore. Rozjasňovač je od americké známé značky Physicans formula v odstínu Translucent pearl.

Oči: Podkladová báze Milani, fialový, červený, vanilkový a vínový stín z paletky Manly, černou tužkou na oči od Korres jsem obkreslila oko, a vytviřenou linku jsem trochu rozmazala. Černou tužkou jsem vykreslila i waterline. Řasenka je od značky Clinique High impact. Nalepila jsem řasy Revlon beyond natural Intensifying. Obočí je přetřeno voskem z paletky Benefit odstín dark.

Rty: Varianta číslo jedna je se rtěnkou Avon Plum seducition, světlé rty je rtěnka Shiseido perfect rouge tender sheer odstín Society.

Wine/purple makeup

Wine/purple makeup

Varianta se světlými rty


Wine/purple makeup

Wine/purple makeup

Žádné komentáře:

Okomentovat

Všechny Vaše komentáře mě moc potěší. :-)